Najlepsi w nauce Konkursy Sport

               RANKING KLAS -ROK SZKOLNY 2004/2005 -semestr pierwszy

 

NAJLEPSI W PIERWSZYM PÓŁROCZU 2004/2005

Klasa 1A Klasa 1B Klasa 1C Klasa 1D Klasa 1E Klasa 1F
Dominika Andraka 4,58

Jakub Sobolewski 4,64

Paulina Sosnowska 4,83

Ewelina Zieziula 4,5

 

Ewa Moroz 4,66 Małgorzata Chłus 4,75

Dominika Linkowska 4,75

Justyna Matląg 4,67

Krzysztof Micun 4,83

Jan Siemiończyk 4,58

Piotr Godlewski 5,0

Urszula Chwaszczewska 4,92

Krzysztof Kropiwnicki 4,82

Magda Piątek 4,75

Urszula Radkowska 4,55

Justyna Urban 4,67

Karolina Wilczewska 4,5

Monika Znajda 4,58

Marlena Ostrowska 5,0

Piotr Prochor 4,6

Monika Oleńska 4,5

Anna Galas 4,92

Paulina Sitko 4,92

Agnieszka Lewkowicz 4,83

Michał Komosa 4,75

Małgorzata Skorulska 4,75

Martyna Jarmoszko 4,67

Maria Tałałaj 4,67

Martyna Białozor 4,5

 

Klasa 2A Klasa 2B Klasa 2C Klasa 2D Klasa 2E Klasa 2F
Damian Baranowski 4,78

Piotr Krutul 4,5

Jacek Sady 4,62

Justyna Siedlecka 4,92

Piotr Ancypo 5,0

Sandra Kublik 4,54

Justyna Kucharewicz 4,92

Krzysztof Stocki 4,85

joanna Kamińska 4,53

Monika Lingo 4,53

Adam Doroszczyk 4,69

Rafał Michalski 4,61

Justyna Zawadzka 4,53

Ewelina Szoch 5,07

Paulina Wodecka 4,56

Anna Łukaszuk 4,68

Adrianna Kubit 4,5

Karolina Chomicka 4,85

Paulina Piątek 5,0

Aneta Rećko 4,61

Julia Szabuńko 4,92

Marcin Wieremiejuk 4,77

Maciej Wilk 4,92

Klasa 3A Klasa 3B Klasa 3C Klasa 3D Klasa 3E Klasa 3F
Magda Znajda 5,17

Michal Urban 5,17

Bartosz Karczewski 4.83

Michał Półbeczko 4,67

Katarzyna Bogdziewicz 4,83

Anna Daszuta 5,08

Marta Mielnicka 4,64

Marcin Rydzewski

Piotr Rydzewski 4,5

Marta Jaremkiewicz

Magda Kimsza 5,0

Tomasz Sauć 4,5

Karolina Wtykło 4,8

Zuzanna Olechno 5,08

Wojciech Kownacki 5,0

Anna Moroz 4,66

Joanna Leończyk 4,5

Paweł Łokić 4,5

Aneta Kuczko 4,92

Dawid Nasuta 4,83

Piotr Kalinowski 4,67

Joanna Bogusz 4,58

Anita Sadanowicz 4,58

Ewelina Sadanowicz 4,58

Agnieszka Bielecka 4,5

Eliza Gembala 5,25

Arleta Woroniecka 4,75

Sylwia Bińkowska 4,75

Mateusz Puciłowski 4,67

Dariusz Mazerski 4,58

Klasa 3G

         
Michał Babicz 5,08

Anna Mauryc 5,08

Justyna Wójcik 5,08

Piotr Tałałaj 4,83

Robert Awiedikian 4,75

Katarzyna Jarocka 4,75

Ewa Kalinowska 4,66

Monika Jabłońska 4,5

Kornelia Kosicka 4,5

         

Osiągnięcia sportowe dziewcząt w roku szkolnym 2003/2004

1.     II miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Skład zespołu:

      **Dorota Białous   **     Katarzyna Ficek   **     Zuzanna Olechno     **   Alicja Sakowicz    **     Justyna Siedlecka    **
    
Justyna Stepnowska  **       Ewelina Szoch    **     Paulina Wodecka    **     Sylwia Wyszołmirska    **     Izabela Zaniewska
**

 

2.     III miejsce w V Podlaskiej Gimnazjadzie w Lekkiej Atletyce  im. Stanisława Baszenia.

Osiągnięcia indywidualne:

-         III miejsce Izabela Zaniewska w biegu na 600m.

-         V miejsce Anna Daszuta w biegu na 100m pł.

-         VI miejsce Anna  Daszuta w biegu na 300m pł.

-         III miejsce Alicja Sakowicz w biegu na 100m.

-         III miejsce Alicja Sakowicz w skoku w dal.

-         IV miejsce Zuzanna Olechno w chodzie na 3 km.

-         VI miejsce Paulina Wodeckiej w chodzie na 3 km.

-         VI miejsce Aneta Kiwierowicz w rzucie oszczepem.

-         VI miejsce sztafety 4x100m.

 

3.     III miejsce w Finale Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Lidze  Lekkoatletycznej

4.     XIV miejsce w Finale Krajowym IV Gimnazjady w Lidze Lekkoatletycznej o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku.

5.     Ficek Katarzyna, Zaniewska Izabela, Białous Dorota reprezentowały nasze województwo w X Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegach przełajowych w Płocku.

6.     VII miejsce w kategorii dziewcząt w współzawodnictwie sportowym GIMNAZJÓW WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO za rok szkolny 2003/2004.

uczennice przygotowali: mgr Bożena Trochim i mgr Piotr Krysztopowicz

 

/ w górę /